Kurumsal Yenileme ve Geliştirme Programı

30 yılı aşkın sektör deneyimimiz ve inovasyon odaklı yaklaşımımızla; her zaman daha iyiyi amaçlayarak ve her yıl bir önceki performansımızın üstüne çıkacak şekilde yeni hedefler belirler ve bu yolda özveri ile çalışırız.

2017 yılı itibariyle Ömür Akay liderliğinde başlattığımız Kurumsal Yenilenme ve Gelişme Programımız, stratejik hedef odaklı şirket kültürümüzün bir göstergesidir.

Kurumsallaşma Toplantıları

Kurumsallaşma sürecimize ilişkin toplantılar; yönetim danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış bir isim olan danışmanımız Ömür Akay’ın liderliğinde düzenli ve sistemli bir şekilde gerçekleşiyor.

Stratejik küresel iş geliştirme, stratejik liderlik ve kurumsal yönetim alanındaki başarılarıyla adından söz ettiren Ömür Akay tarafından yürütülen kurumsallaşma süreci mottomuzu ise “Özgün Yönetim”.

Mottomuz: Özgün Yönetim

Hem bulunduğumuz sektöre hem de şirket kültürümüze uygun olarak tasarlayıp yürüttüğümüz Özgün Yönetim uygulamamızda Ömür Akay’ın geniş çaplı global tecrübelerinden yararlanıyoruz.

ABD’de uzun seneler boyunca lider mühendislik ve proje yönetimi firmalarında üst düzey yönetici olarak çalışan, 2022 Katar Dünya Kupası Alt ve Üst Yapı Geliştirme ve Dubai EXPO 2020 Yatırımı programlarının liderliğini yapan danışmanımız; aynı zamanda İstanbul 2020 Olimpiyat Komitesine de danışmanlık yapmıştır.

Ömür Akay’ın danışmanlığında yürüttüğümüz Kurumsal Yenilenme ve Gelişme Programımızda;  organizasyonel yapı, kişisel verimlilik, stratejik yol haritasının belirlenmesi, performans yönetimi, iş akışı ve yönetimi konularının üzerine eğildik. 15 Haziran 2017’de İstanbul Hilton’da tüm çalışanların katılımı ile gerçekleşen toplantıda, şirketin uzun ve kısa vadeli hedeflerinin tespitini yaptık.

17 Ocak 2018 tarihinde Sardunya Karaköy Restaurant’ta gerçekleşen “Kurumsal Değerlendirme” toplantımızda ise öncelikli olarak, stratejik yol haritamızda belirlenen hedefleri gözden geçirdik. Kurumsal gelişim sürecinde uyguladığımız projelerin değerlendirmesini yapıp, 2018 için bireysel ve şirket hedeflerimizi belirledik. Yeni yıl yemeği ve eğlencesi ile renklenen toplantımız gelecek tarihlerde de aynı performansla yinelenmeye devam edecek.

Bir önceki yazımızda Multidisipliner Tasarım hakkında en çok merak edilen sorulara cevaplar verilmiştir.